הרצאה מוקלטת בנושא

איך להכין ארוחות מהירות ובריאות – הקלטת ההרצאה

כדי להכין ארוחה בדקות, רק צריך לוודא שיש לנו בבית את המרכיבים הנכונים.
בהרצאה אני מסבירה איך לקצר תהליכים במטבח ומה להחזיק במזווה, במקרר ובמקפיא כדי להכין ארוחה תוך דקות, עם מינימום התעסקות, בלי להיות בשלנית. על הדרך נגלה איך להעשיר את התזונה היומיומית בכל קבוצות המזון החשובות.

בתאריך 28.7.20 קיימתי את ההרצאה באופן מקוון. אני משתפת את ההקלטה שלה בחינם לזמן מוגבל, כדי לעזור לכולנו להתמודד עם התקופה הזו טוב יותר, ליצור לעצמנו שגרה ועוגנים ביום-יום, ולשמור על הבריאות. 

 

הגעת לעמוד הזה ואין לך את הססמא לצפיה בהקלטת ההרצאה? צריך להירשם כאן כדי לקבל אותה במייל.

אני רוצה להמשיך לעזור לך ליישם ולהכין ארוחות מהירות ובריאות

ולכן אני מציעה לך במחיר היכרות:

חוברת דיגיטלית: מתכונים מהירים ובריאים >>

מתכונים קלילים, פשוטים, ברורים ופרקטיים מתוך המטבח שלי: הגרסאות הבריאות שלי למאכלים אהובים. 

מתכונים שאני מכינה לעצמי ולמשפחה שלי באופן קבוע, פעם אחרי פעם, ואף פעם לא מאכזבים. המתכונים קצרצרים ותכלסיים, מיועדים להדרכה דרך הצצות חטופות אל הסמארטפון או הטאבלט כשאת כבר עומדת במטבח ואוספת את הרכיבים כדי לערבב, לקצוץ, לאפות או לבשל.

המתכונים מחולקים לקטגוריות כדי שתוכלי לערבב ולהתאים ביניהם כדי ליצור ארוחות מגוונות, בריאות וטעימות במהירות. רוב המתכונים בחוברת הם ללא גלוטן, טבעוניים ו/או דלי פחמימה. התכונות האלו מסומנות בהתאם ליד הכותרת של כל מתכון, כדי לעזור לך לבחור בתבונה מה לאכול. חלק מהמתכונים כוללים המלצות לשילוב עם מתכונים אחרים בחוברת, כדי לעזור לך ליצור ארוחות שלמות, מגוונות ומזינות.

כל הפרטים על החוברת הדיגיטלית: מתכונים מהירים ובריאים >>

 


 

קובץ המצגת המלאה מההרצאה >> 

כולל את כל הטיפים לקיצורי דרך וארוחות מאפס בדקות!

איך לקצר תהליכים במטבח ומה להחזיק במזווה, במקרר ובמקפיא כדי להכין ארוחה תוך דקות, מתוך מגוון אופציות של ארוחות, עם מינימום התעסקות, בלי להיות בשלנית. על הדרך, איך להעשיר את התזונה היומיומית בכל קבוצות המזון החשובות.

המצגת היא מעין חוברת הדרכה לתהליך תכנון והכנת ארוחות מהירות ובריאות, וכוללת בנק של רעיונות למגוון ארוחות מהירות, עם מינימום מאמצים והתעסקות במטבח.

לרכישת המצגת המלאה מההרצאה >> 

מי המרצה?ג׳סיקה ברזילאי לנד - נטורופתית והרבליסטית קלינית

ג׳סיקה ברזילאי לנד, נטורופתית והרבליסטית קלינית. מאמינה שמטרתה של תזונה כשמה כן היא — להזין את הגוף והנפש, ושהנאה לא מתנגשת עם בריאות. בקליניקה ״נטורופתיה ממוקדת בתבונה״ בראש העין (כרגע, באופן מקוון) אני מטפלת בעיקר בנשים שסובלות מהפרעות מחזור ותחושות מתח, אי שקט וחוסר אנרגיה בהתנהלות היומיומית שלהן. במפגשים אני עוזרת להתאים הרגלים תזונתיים ואחרים ומשלבת טיפול צמחי ותרגול טכניקות הרגעה, תוך עידוד הקשבה לצרכים ובקשות של הגוף והנפש. 

כותבת ועורכת תוכן מקצועי בתחום צמחי המרפא; מרצה ומנחה במגמות ללימודי צמחי מרפא אינטגרטיביים ונטורופתיה במכללת קמפוס ברושים, השייכת למועדון הספורט של אוניברסיטת תל אביב.

מייסדת ומנהלת קבוצת הפייסבוק ״מה נאכל השבוע?״ לשיתוף, התייעצויות ועידוד השראה לתכנון ארוחות כחלק מהשגרה.