הטיפול מתחיל עוד לפני שאנחנו נפגשות…
אחרי שנקבע תאריך לפגישה הראשונה שלנו, אשלח לך באימייל קישורים לשאלון בריאות ושאלון תזונה שאבקש ממך למלא, כדי שנוכל להפיק את המיטב מהטיפול הראשון, כשאני כבר מכירה את הפרטים הטכניים וההיסטוריה הרפואית שלך.
מומלץ לצרף במייל חוזר או להביא איתך לפגישה תוצאות בדיקות רלוונטיות (למשל תוצאות בדיקות דם עדכניות, אולטראסאונד וכדומה).
אבקש ממך גם למלא מעקב תזונה או רישום של יום סטנדרטי, כדי לקבל מושג טוב יותר על התזונה הנוכחית שלך טרם תחילת הטיפול.

בפגישה הראשונה

הטיפול הראשון יכלול בעיקר תשאול מקיף, בו אנסה לקבל כמה שיותר פרטים ולהבין את הרקע לסיבה העיקרית שבגללה את מגיעה לטיפול אצלי, וגם להכיר אותך ואת ההתנהלות היומיומית שלך כרגע.
בסיום הטיפול תקבלי המלצות ראשוניות הנוגעות לשינויי תזונה או הרגלי חיים אחרים, אחרי שאסביר לך את הסיבות לשינויים שכדאי לך ליישם. ההמלצות שאתן לך לאורך כל התהליך הטיפולי תמיד ייבנו בהדרגה ויותאמו למוכנות, יכולות, צרכים ורצונות שלך. ההמלצות האפשריות כוללות נטילה של צמחי מרפא, תוספי תזונה, הדרכה והתאמת תזונה ושינויים נוספים באורח החיים (פעילות גופנית, הרגלי שינה, אימוץ טכניקות לניהול מתחים וכו’).
בסיום כל טיפול תמיד אשלח לך באימייל מסמך שמפרט את כל ההמלצות שעליהן דיברנו במהלך הפגישה, כדי שלא תפספסי ולא תשכחי שום דבר, ותוכלי להישאר קשובה ונינוחה במהלך הטיפול.
הפגישה הראשונה אורכת בין שעה לשעה וחצי, ועלותה 350 שקלים.

פגישות מעקב

הן חיוניות להצלחת התהליך הטיפולי.
את פגישת המעקב הראשונה בדרך-כלל נקיים כשבועיים לאחר הטיפול הראשון, כדי לאפשר הסתגלות נוחה להמלצות הראשוניות.
בפגישות אלו נתעדכן לגבי יישום ההמלצות מהפגישות הקודמות – מה היה לך קל ומה פחות, נברר אם יש המלצה שאת מתקשה לבצע ולמה, ונעדכן את המשך הטיפול בהתאם. נתעדכן גם לגבי התחושות שלך ביחס לעבר, בעקבות ביצוע או אי ביצוע ההמלצות.
פגישות המעקב הבאות ייקבעו בהתאם לאופי הטיפול ולתמיכה הנדרשת (אחת ל- 2-5 שבועות).

במידת הצורך ובהתאם לנוחות ולאופי הטיפול, אני מאפשרת גם שיחות מעקב טלפוניות (קוליות / וידאו), שנקבעות בינינו מראש במשבצת זמן מכובדת, בדיוק כמו פגישה פיזית לכל דבר ועניין.

כל פגישת מעקב אורכת בין חצי שעה לשעה, ועלותה 250 שקלים.
לא יתבצע חידוש מרשם לפורמולת צמחים ולא יינתנו המלצות נוספות ללא מעקב ועדכונים.

פורמולות צמחים

אני מבצעת רקיחה אישית בקליניקה של פורמולות צמחי מרפא נוזליות, המורכבות מתמציות צמחים איכותיות שמיוצרות בבתי מרקחת ועומדות בתקנים מחמירים.
את הפורמולות אפשר לאסוף מהקליניקה בראש העין או מת״א.
במידה והאיסוף מנקודות אלו לא מתאפשר או שיש צורך בפורמולה שאין באפשרותי לרקוח בקליניקה (למשל במקרה של כמוסות), אני מוציאה את המרשם לבית מרקחת, שמאפשר קבלת משלוח עד הבית.
עלות הצמחים החודשית משתנה מאוד בהתאם לכמות הצמחים בפורמולה, למינון הנטילה ולפורמט הנטילה, ונעה בין עשרות למאות בודדות של שקלים בחודש.

לקריאה נוספת:

שיטות הטיפול אני מאמינה מהות הטיפול באמצעות צמחי מרפא

לפרטים נוספים ולקביעת פגישה:054-5855431

הרשמי לעדכונים