אני מזמינה אותך להכיר את עצמך טוב יותר.
אני מאמינה שכאבים ומחלות שונות הן הדרך של הגוף שלנו להסב את תשומת הלב שלנו לכך שמשהו בהתנהלות החיים שלנו מזיק לנו, ולבקש שינוי.
בעיני, הדרך המושכלת לבצע שינויים באורח החיים, היא באמצעות הקשבה לגוף שלך והבנה של המתרחש בו, מתוך אהבה עצמית ושאיפה לחיים נעימים יותר.

בתקווה להרגיש יותר אנרגטית ופחות כאובה, יכול להיות שכבר קראת מאמרים ושמעת סיפורים והמלצות שבעקבותם ניסית למנוע מעצמך כל מיני דברים; אולי ניסית לעשות ״דיטוקס״, אולי הפסקת צריכה של מוצרי חלב/ גלוטן/ קפה ועוד. אולי הרגשת שיפור מסויים במצב בעקבות חלק מהמהלכים האלו, ואולי חלקם הרגישו לך קשים מדי ולא שווים את המאמץ.
אני מבינה לליבך ומסכימה איתך. לעולם לא תשמעי אותי אומרת שמזון כזה או אחר הוא ״אסור״ או ״מותר״ – הכל שאלה של מינונים ותדירות, אותם נבין ביחד תוך כדי הקשבה. אני קוראת לזה ׳תזונה מודעת׳ – לדעת מה מועיל יותר ופחות לתהליכים שתרצי לקדם בגוף שלך, ולבחור בכל פעם מחדש את מה שמרגיש לך הכי נכון באותו הרגע.
מטרתה של תזונה כשמה כן היא – להזין את הגוף והנפש. כולנו רוצות וצריכות ליהנות מהחיים, והנאה לא מתנגשת עם בריאות. לא חייבים להפוך את החיים על פיהם כדי להתחיל להרגיש יותר טוב. לפעמים, שינויים קטנים מניבים תוצאות משמעותיות.

מתוך היכרות והבנה טובה יותר של הגורם לחוסר הנוחות שאת מרגישה, במהלך הטיפול נמקד את המאמצים שלך בהמלצות פשוטות ומועילות שמשתלבות בשגרת החיים היומיומית שלך.
הוצאה לפועל של השינויים האלו הופכת קלה יותר והצורך בהם אפילו פוחת, כשהטיפול משלב גם נטילה של צמחי מרפא. הצמחים שאתאים לך באופן אישי, יעזרו לקדם את התהליכים הפיזיולוגיים הרצויים עבורך, ויספקו לך תמיכה גופנית ונפשית בתהליך ההבראה.

כדי להתמודד טוב יותר עם השינוי לצד לחצי היום-יום, אוכל ללמד אותך גם טכניקות לניהול מתחים, שתוכלי לבצע בכל מקום במהלך היום.

אם החלטת שהגיע הזמן לשינוי, אשמח לעזור לך לדייק את המאמץ שאת משקיעה בצורה שתהיה האפקטיבית ביותר עבורך.

לקריאה נוספת:

קצת עליי התנהלות הטיפול קיצורי דרך במטבח: איך להרכיב מנות זריזות, מזינות וטעימות

לפרטים נוספים ולקביעת פגישה:054-5855431

הרשמי לעדכונים