הדרכה מקצועית – סופרויז׳ן

פרטים ותמחור מפגשי הדרכה מקצועית (סופרויז׳ן) פרטניים או קבוצתיים, עבור נטורופתים והרבליסטים קליניים, בהם נדון במקרים טיפוליים וניהול הקליניקה: העמקת והבהרת דיון המקרה והגורמים לתלונות המטופל/ת, דיוק ההמלצות, יחסי מטפל-מטופל, התנהלות בקליניקה העצמאית ועוד

קראי עוד

טיפולים ותמיכה בזמן תקופת הקורונה

אם את מרגישה שהתקופה הזו מציפה אותך בחרדה, אי שקט וחוסר מוטיבציה, אם קשה לך למצוא שגרה שאת מרגישה איתה בנוח, אם התקופה הזו מעצימה דברים אחרים שהפריעו לך קודם, כמו עייפות, כאבי ווסת ועוד — את לא חייבת להישאר איתם לבד ולסבול. אני ממשיכה להיות כאן בשבילך בתקופה הזו של אי וודאות. לצורך שמירה על הבטיחות והבריאות, עד להודעה חדשה, הטיפולים יתקיימו באופן מקוון בלבד — דרך שיחות וידאו או טלפונית. זה אומר שלא משנה איפה את גרה, אוכל לעזור לך ולקבל אותך לטיפול :)

קראי עוד

סדנא להתמודדות עם עייפות ואי שקט ביום-יום

אני מזמינה אותך לסדנא בת שישה מפגשים שבה תלמדי איך להספיק יותר (ממה שחשוב באמת), להרגיש אנרגטית יותר וטרודה פחות. נדבר על ניהול יעיל ומסודר יותר של הזמן שלנו, נלמד איך לישון טוב יותר, איך להירגע, איך לשלב רכיבים חשובים בתזונה היומית, איך לתרגל פעילות גופנית משמחת וגם נכיר צמחים שיתנו לנו כוחות. את באה?

קראי עוד

את יכולה להרגיש אנרגטית ושקטה יותר ביום-יום שלך

את מלאה במחשבות טורדניות על תכנונים שאת לא מספיקה לבצע ולהשלים – או שכן, אבל על חשבון הבריאות והשקט הנפשי שלך.
אני מזמינה אותך לנשום עמוק וללמוד לשלב את העשיה שלך לצד התנהלות רגועה ואנרגטית יותר, בתהליך תומך פיזית ונפשית.

קראי עוד

רוצה לרפא פצעים ולשפר את מראה העור שלך?

את מנסה להבין ושואלת את עצמך למה הפצע היה צריך להופיע דווקא עכשיו? נמאס לך שהוא מופיע. את יודעת שאת יכולה להיראות ולהרגיש אחרת. אני מזמינה אותך להזין את הגוף שלך מבפנים, לתת מנוחה למחשבות וללמוד איך להתמודד עם העומס, כך שלא יתבטא על פני העור.

קראי עוד