כבר תקופה שאת מרגישה מעמסה ביום-יום, שמתישה אותך.
היום שלך מלא במחשבות טורדניות על תכנונים, משימות ופתרונות כאלו ואחרים; לפעמים אפילו בלילה קשה לך להתנתק מהמחשבות האלו ולהירדם. או שאת מגיעה למיטה (או לספה…) כשאת כבר תשושה לגמרי, וכך נרדמת מייד.
לפעמים את אפילו שוכחת לאכול; לפעמים את מרגיעה את הרעב עם זריקת אנרגיה שהגוף מתחנן אליה, בדמות שוקולד או חטיף.
את מלאה בתכניות ומשימות שאת לא מספיקה לבצע ולהשלים; או שכן, אבל על חשבון הבריאות והשקט הנפשי שלך – מחסירה מעצמך שינה, ארוחות מסודרות ומזינות, זמן עם עצמך לעשות את הדברים שאת אוהבת.
את מתבוננת ומבינה את המחיר שההתנהלות הזו גובה ממך; כל הדברים האלו שאת רצה אחריהם, הם בלי ספק חשובים, אבל פתאום את נזכרת שגם את חשובה, וכבר קשה לך.
את מרגישה שחסר לך אוויר, ונמאס לך.

אני מזמינה אותך לעצור לרגע, לנשום עמוק, להתעטף בחיבוק ולתפוס קצת מרחב לעצמך.
לא לקחַת הפסקה מהחיים, כי אי-אפשר באמת. להקדיש לעצמך שעה בשבועיים, כדי ללמוד לשלב את העשיה הזו לצד התנהלות רגועה ואנרגטית יותר. את ראויה ויכולה להספיק לישון בלילה באופן שיספק את הגוף שלך וישאיר אותך עירנית ומסוגלת לאורך היום. את יכולה לתכנן ולבצע משימות בצורה רגועה, מבלי להיגרר בהכרח להתנהלות מלחיצה. את יכולה להספיק את כל זה וגם לאכול ארוחות מסודרות, מזינות ומשביעות, שיתנו דלק לגוף שלך. דבר אחד לא בא על חשבון השני, רק סדר העדיפויות והיחסים בין הדברים משתנים.
אני יודעת שאת עייפה וקשה להתחיל לעשות שינוי. לכן, נתחיל את התהליך לאט, עם צמחים שיתנו לך בוסט של כוח פיזי ונפשי, ויעזרו לך להירגע ולהתמודד טוב יותר עם העומס היום-יומי. ביחד, נלמד להתבונן על ההתנהלות היום-יומית מזוית קצת אחרת. נמשיך עם המלצות לשינויים קטנים כדי לשפר את איכות השינה שלך, תרגילים כדי להירגע, התאמות לתזונה מזינה יותר; צעד אחרי צעד.

לקריאה נוספת:

מהות הטיפול באמצעות צמחי מרפא אני מאמינה התנהלות הטיפול

לפרטים נוספים ולקביעת פגישה:054-5855431

הרשמי לעדכונים