בין אם את סובלת מעייפות ואי שקט, הפרעות מחזור או בעיות עור, אני עדיין כאן בשבילך.

יש בתקופה הזו משהו שמבחינתי מעודד התכנסות והסתכלות פנימה; מחייב שינוי ושגרה חדשה, ובאותו זמן אני מרגישה שלפחות לחלקנו יש קצת קושי לייצר שגרה חדשה בתוך הדבר הזה — אולי מתוך אי הידיעה וחוסר הרצון לחשוב על כמה זמן זה עוד הולך להימשך.

חשוב לזכור שהחיים שלנו מתקיימים בכאן ועכשיווכאן ועכשיו, זה המצב. מסתגרים בבתים, מוגבלים בתנועה שלנו וביכולת לפגוש, להתחבק ולהתנשק עם האהובים והאהובות שלנו. מתגעגעים ומדי פעם מרגישים קצת לבד.

איך אני יכולה לעזור לך?

אם את מרגישה שהתקופה הזו מציפה אותך בחרדה, אי שקט וחוסר מוטיבציה, אם קשה לך למצוא שגרה שאת מרגישה איתה בנוח, אם התקופה הזו מעצימה דברים אחרים שהפריעו לך קודם, כמו עייפות, כאבי ווסת ועודאת לא חייבת להישאר איתם לבד ולסבול. אני אשמח להקשיב ולעזור לך להתמודד ולמצוא את מה שנכון לך, כדי להקל על המצב ולשגשג — דווקא עכשיו. 

בשיחות ייעוץ וטיפול אוכל לעזור לך לאתר את המוקשים שלך ביוםיום, למצוא גישה ונקודת מבט חדשה כדי להתגבר עליהם וליצור שגרה שמאימה לך: גם מבחינת אכילה מאוזנת, עיסוקים ופעילות גופנית בבית, שינה מספקת ועוד. אוכל להתאים לך צמחי מרפא להקלה על תחושות החרדה, אי שקט, עייפות, כאבים וגם לתמיכה בתפקוד חיסוני תקין. הצמחים יירקחו עבורך במרשם אישי ויישלחו אלייך מבית מרקחת עד הבית. אלמד אותך טכניקות הרגעה שתוכלי לתרגל ביום-יום גם בלעדיי: תרגילי נשימות, מדיטציות, דמיון מודרך ועוד – בהתאם למה שאת תרגישי איתו בנוח.

אם את מרגישה שכל זה יכול לעזור לך, את מוזמנת להתקשר אליי או לשלוח לי הודעת טקסט או אימייל ונתאם זמן לטיפולבצורה בטוחה ונוחה, דרך שיחת וידאו או שיחה טלפונית.

אז פרקטית, איך זה יעבוד?

לצורך שמירה מקסימלית על הבטיחות והבריאות, הטיפולים יתקיימו באופן מקוון בלבד דרך שיחות וידאו (בתוכנה הנוחה לך — FaceTime, Zoom, Skype, Google Meet) או טלפונית (מפגשי מעקב).

זה אומר שלא משנה איפה את גרה, אוכל לקבל אותך לטיפול ולא תצטרכי לפנות זמן נסיעה, לעמוד בפקקים או לחפש חניה, אלא רק — להתחבר ברגע לשיחה שלנו, כשאת נמצאת בסביבה שקטה, נוחה ופרטית, בשעה שקבענו מראש. :)

פורמולות צמחי המרפא, אם יידרשו לתמיכה בטיפול, יוכנו עבורך ברקיחה אישית לפי מרשם פרטני שאעביר עבורך, באחד מבתי המרקחת לצמחי מרפא. בתי המרקחת פועלים תחת התקנות והנהלים המחמירים ביותר של משרד הבריאות לשמירה על היגיינה, בטיחות ואיכות תמציות הצמחים שתקבלי. פורמולות צמחי המרפא יוכלו להישלח אלייך עד הבית מבלי שתצטרכי לצאת.

במידה ואמליץ לך על שימוש בתוספי תזונה — אם תרצי, אעזור לך למצוא גם את הדרך להזמין אותם בצורה מקוונת כדי שיישלחו אלייך הביתה, מבלי שתצטרכי לצאת ולחפש אותם. למעשה, בהרבה מהמקרים עלות הרכישה שלהם גם זולה יותר בדרך זו, ומומלצת בכל מקרה.

 

אשמח לעזור לך, ומקווה שנתראה בקרוב.

אם יש לך שאלות נוספות, בירורים או שאת רוצה לקבוע פגישה מקוונת — אל תהססי להתקשר אליי או לשלוח לי הודעת טקסט למספר 0545855431
או לשלוח לי אימייל לכתובת land.jessica.nd@gmail.com.

מאחלת לכולנו ימים בריאים ושגרה שפויה ונעימה.

לקריאה נוספת:

את יכולה להרגיש אנרגטית ושקטה יותר ביום-יום שלך המחזור שלך יכול להפתיע אותך לטובה רוצה לרפא פצעים ולשפר את מראה העור שלך?

לפרטים נוספים ולקביעת פגישה:054-5855431

הרשמי לעדכונים